ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВПО

13 Липня, 2022 р., 11:21
Цебриківська ТГ отримала гуманітарну допомогу від міжнародної гуманітарної організації «WORLD CENTRAL KITCHEN». Діяльність якої можна переглянути на сторінці Фейсбук: https://www.facebook.com/WorldCentralKitchen, а саме: продуктові набори, що призначені для сімей внутрішньо переміщених осіб.
04 Липня, 2022 р., 11:18
Цебриківська ТГ отримала гуманітарну допомогу від міжнародної гуманітарної організації «WORLD CENTRAL KITCHEN», а саме: продуктові набори, що призначені для сімей внутрішньо переміщених осіб.
29 Червня, 2022 р., 12:00
Цебриківська ТГ отримала гуманітарну допомогу, а саме: продукти харчування, дитяче харчування, засоби особистої гігієни та миючі засоби, яка призначена тільки для внутрішньо переміщених осіб.
20 Червня, 2022 р., 11:17
Порядок працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.
04 Листопада, 2021 р., 11:10
Мінцифра продовжує робити послуги зручними для кожного. Незабаром внутрішньо переміщені особи зможуть подавати заяву на продовження грошової допомоги за відсутності змін, що впливають на її призначення або припинення грошової допомоги онлайн на порталі Дія. Уряд ухвалив проєкт постанови. На сьогодні внутрішньо переміщені особи кожні пів року збирають стоси довідок та відстоюють черги для того, щоб припинити або продовжити призначення грошової допомоги. Люди витрачають свій час, хоча вся інформація про них вже є в реєстрах. Це не відповідає чинному законодавству ув сфері надання публічних послуг.