Служба у справах дітей
03 Червня, 2024 р., 18:31
З нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей в.о. голови Цебриківської селищної ради Олена КОСТИК, начальник ССД Тетяна ТИХОНЧИК, ФСР Руслана ЧУМАК привітали та подарували подарунки діткам, які знаходяться під опікою, діткам ВПО.
01 Червня, 2024 р., 09:08
Привітання до Міжнародного дня захисту дітей
18 Вересня, 2023 р., 16:16
17 вересня в Україні відзначається День усиновлення, який став святом здійснення мрій, другим днем народження багатьох дітей та сімей.
16 Серпня, 2023 р., 17:49
Під головуванням в.о.голови Цебриківської селищної ради Олени Костик відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Були розглянуті та вирішенні такі питання: