СТОРІНКА ПАМ'ЯТІ ЗАГИБЛИМ ГЕРОЯМ!

28 грудня у Цебриківській громаді урочисто відкрито Алею пам’яті полеглим у російсько-українській війні. На ній – світлини полеглих воїнів-жителів громади, які віддали свої життя за Батьківщину в російсько-українській війні з 2014 року.

Подію присвячену відкриттю АЛЕЇ ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИМ ВОЇНАМ відкрила в.о. голови Цебриківської селищної ради Олена КОСТИК, пролунав Гімн України та всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів, які загинули захищаючи нашу країну від російської агресії.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ І СЛАВА УКРАЇНСЬКИМ ВОЇНАМ НАШИМ ЗЕМЛЯКАМ, ЯКІ ЗАХИЩАЛИ РІДНУ УКРАЇНУ І КОЖНОГО З НАС. МИ СХИЛЯЄМО ГОЛОВИ В ГЛИБОКІЙ СКОРБОТІ.  НЕХАЙ ДУША ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ ЗНАЙДЕ ВІЧНИЙ СПОКІЙ…….

ВОНИ, НАШІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ ВІДДАЛИ НАЙЦІНІШЕ - СВОЄ ЖИТТЯ ЗА РІДНУ ЗЕМЛЮ, ЗА ЇЇ СВОБОДУ:

Фото без описуЛОПУШОЙ  ВІТАЛІЙ ГАВРИЛОВИЧ, 20.10.1986 року народження. Мешканець  села Привільне. Солдат  28-мої окремої механізованої бригади.  Загинув у результаті  обстрілу м. Мар’їнка Донецької області 26 серпня 2015 року.

ГОНЧАР СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ, 18.09.1967 року народження, Мешканець  селища Цебрикове. Учасник бойових дій на території інших країн, учасник АТО. Перестало битися серце 22.02.2017року.

КРИВОШЕЇН МИКОЛА АРКАДІЙОВИЧ, 01.02.1987року народження. Мешканець села Вишневе.  Учасник АТО, з 2022року  служив в 137 батальйоні 35 окремої механізованої бригади морської піхоти. Загинув 18.03.2022року в  м. Миколаїв.

ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКИЙ ДМИТРО ВІТАЛІЙОВИЧ, 24.03.1994року народження, Мешканець  селища Цебрикове. Солдат  95 окремої десантно-штурмової бригади. Перестало битися серце  04 липня 2023 року. Нагороджений відзнакою «ХРЕСТ ПОШАНИ» - за  заслуги перед Збройними Силами України.

БІЛАК ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ, 19.08.1969 року народження. Мешканець  с. Сокорове Учасник бойових дій на території інших країн, учасник АТО. З 25 лютого 2022року командир відділення взводу радіаційної, хімічної, біологічної розвідки роти радіаційного, хімічного, біологічного захисту військової частини  А0216. Перестало битися серце  16.07.2023 року

ВАСЬКІВ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ, 04.03.1995року народження, Мешканець  селища Цебрикове. Снайпер 2 категорії групи снайперів 3 загону СП військової частини А4030.  Загинув 17 вересня 2023 року  під час артилерійського обстрілу поблизу населеного пункту Вербове Запорізької області.

БЕРЕЗІН РОМАН ВІКТОРОВИЧ, 01.03.1983 року народження. Мешканець  селища Цебрикове. Стрілець-санітар 3 механізованого відділення 2 механізованого взводу 2 механізованої роти військової частини А 4279, перестало битися серце 09.11.2023 року перебуваючи у Військово- медичному клінічному центрі Північного регіону м. Харків, в результаті отримання поранень.

ВАЖКО ЗНАЙТИ СЛОВА ВТІХИ ДЛЯ РІДНИХ, НЕ МОЖЛИВО ЗАГОЇТИ БІЛЬ ТА ГІРКОТУ ВІД ВТРАТИ БЛИЗЬКИХ ЛЮДЕЙ, НЕХАЙ ДОБРИЙ СВІТЛИЙ СПОМИН ПРО НАШИХ ЗАХИСНИКІВ СТАНЕ СИЛЬНІШИМ ЗА СМЕРТЬ І НАЗАВЖДИ ВОНИ ЗАЛИШАТЬСЯ В НАШИХ СЕРЦЯХ.

ШАНОВНІ БАТЬКИ, ДРУЖИНИ, РІДНІ, БЛИЗЬКІ, СУМУЄМО РАЗОМ З ВАМИ, НИЗЬКО СХИЛЯЄМО ГОЛОВИ. ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ВАШИХ ВІДВАЖНИХ, ДІТЕЙ, ЧОЛОВІКІВ,  ЯКІ ВІДДАЛИ СВОЄ ЖИТТЯ ЗА НАШ СПОКІЙ.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ, ВОНИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ У НАШИХ СЕРЦЯХ!

СЛАВА НАШИМ ГЕРОЯМ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

ДЯКУЄМО, ВСІМ ХТО ПРИЙШОВ СЬОГОДНІ ВШАНУВАТИ ПАМ'ЯТЬ НА АЛЕЇ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ, ВЕЛИКА ПОДЯКА, ВСІМ ХТО ПРИЙМАВ УЧАСТЬ У СТВОРЕНІ АЛЕЇ. АЛЕЯ ПАМ'ЯТІ НАМ ВСІМ БУДЕ НАГАДУВАТИ ПРО НАШИХ ГЕРОЇВ-ЗЕМЛЯКІВ. КОЖНОГО РАЗУ МИ ЗМОЖЕМО ПРИЙТИ НА АЛЕЮ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ, НИЗЬКО ВКЛОНИТИСЯ, ПОСУМУВАТИ, ПОКЛАСТИ ЖИВІ КВІТИ, ЦЕ МАЄ БУТИ ЯК ВДЯЧНІСТЬ ЗА ЇХ ПОДВИГ.

Герої такі не вмирають,

Вони будуть вічно живі.

Героїв завжди пам’ятають

На небі й на рідній землі!