Ти як?

28 Червня, 2024 р., 14:23
Ти маєш право почуватися добре. Це записано у Конституції
28 Червня, 2024 р., 12:18
Діти до 2 років можуть сприймати як норму усе, що відбувається навколо. А до 4 років вони повністю залежать від присутності дорослих та від того, як ті відчувають та реагують на потреби дітей.
28 Червня, 2024 р., 08:13
У гостях у подкасту «Простими словами» Елен Лангер, професорка психології, яка вже понад 40 років вивчає майндфулнес у повсякденному житті. У 1981 році вона стала першою жінкою на факультеті психології в Гарварді, а за роки наукової кар’єри видала 13 книжок, серед яких бестселери про усвідомленість «Mindfulness» і «The Mindful Body», що поки не перекладені українською.
25 Червня, 2024 р., 13:09
Турбуватися про себе буває складно. Тому нормально, що в процесі трапляються «але».
16 Червня, 2024 р., 17:01
Часи змінюються, батьки теж
15 Червня, 2024 р., 12:58
До Всесвітнього дня донора розповідаємо, чому донорство — це корисно для здоров’я. Як здача крові може допомогти ментальному здоров'ю та як це робити з турботою до себе, розповіли в каруселі. І поділися з нами, чи був у тебе досвід донорства?
14 Червня, 2024 р., 13:54
У новому епізоді подкасту «Простими словами» – Мирослав Маринович, український дисидент і політв’язень часів СРСР, філософ, релігієзнавець, публіцист і моральний авторитет для кількох поколінь українців.
11 Червня, 2024 р., 10:46
Гейт можна багато і довго обговорювати, але ми не будемо