Дистанційна робота Великомихайлівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості

Дата: 17.03.2020 16:54

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!

З метою запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції  (COVID-19), та на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» в Великомихайлівській районній філії Одеського обласного центру зайнятості вводиться дистанційна реєстрація.

Для дистанційної реєстрації необхідно подати заяву про надання статусу безробітного, заяву про призначення виплати допомоги по безробіттю (зразки заяв додаються)

та копії наступних документів:

- паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України,

- довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків,

- трудова книжка (цивільно-правовий договір, який підтверджує припинення останнього виду діяльності),

- документ про освіту,

- військово-обліковий документ для осіб, які звільнилися з військової служби, поліцейських, інших військових формувань, та витяг з наказу про звільнення.

Зазначені копії документів мають буди завірені особистим підписом за формою: «Згідно з оригіналом. Підпис, прізвище та ініціали особи» та надіслані за електронною адресою: v-mih@od.dcz.gov.ua, або залишені у визначену місці філії  з обов’язковим зазначенням контактних даних особи.

Реєстрація буде проведена на підставі заяв в дистанційному режимі при встановленні телефонного зв’язку із заявником.

Інформацію можна отримати за телефонами:

2-13-50,

2-16-56.

Час роботи Великомихайлівської районної філії ООЦЗ:

понеділок-четвер -  з 8.00  до 17.00

п’ятниця - з 8.00  до 15.45.

Попереджаємо про кримінальну відповідальність за підроблення документів відповідно до статті 358 Кримінального Кодексу України.