Нові можливості разом із Coursera

Дата: 23.07.2020 09:32

Безробітні Великомихайлівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Анастасія Бєлая, Тетяна Іванова та Алла Нікуліна  скористалися ініціативою міжнародної платформи онлайн-освіти Coursera та за сприянням служби зайнятості отримали можливість  безкоштовного проходження навчання на цій платформі за обраним  курсом, а по завершенні навчання -   отримання  сертифіката міжнародного зразка. Завдяки прослуханим  курсам від провідних університетів світу, вони поглибили свої знання у сфері бізнесу, фінансів та психології, набули впевненості у власних силах. «Набуті знання та навички дозволятимуть залишатись конкурентоспроможним на ринку праці, а отриманий сертифікат міжнародного зразка – мати перевагу серед інших претендентів на вакансію», - зазначає Анастасія Бєлая.  «Он-лайн навчання на COURSERА відповідає моїм  цілям і завданням. Набуті знання планую застосовувати в подальшій професійній діяльності.  На даний момент маю тільки позитивні враження від пройденого курсу», - коментує Алла Нікуліна. "Курси дуже цікаві і корисні… Раджу скористатися нагодою та проходити курси для підвищення своєї кваліфікації", - відмічає Тетяна Іванова.

Тож, якщо Ви втратили роботу через пандемію, скористайтеся шансом – зареєструйтеся до 30 вересня через службу зайнятості на онлайн-курсі міжнародної платформи Coursera за напрямком, який цікавить саме Вас! Детальніше тут: https://is.gd/akZ2mm%C2%A0