ВЕБІНАР!!! "Права осіб, які здійснюють постійний догляд за особами, які його потребують"

Дата: 28.07.2020 11:58

Не всі знають, що нашим законодавством передбачена можливість оформити постійний догляд за громадянами похилого віку, особами з інвалідністю та іншими категоріями, що потребують постійного стороннього догляду. Як же це врегулювати юридично та які права передбачені особам, які здійснюють такий догляд ?

Роздільнянський місцевий центр з надання БВПД запрошує на онлайн-захід на тему: «Права осіб, які здійснюють постійний догляд за особами, які його потребують (особи з інвалідністю, громадяни похилого віку)».

Під час зустрічі, яка відбудеться 31 липня об 11:00, будуть розглянути такі питання:

• Оформлення постійного догляду за особами, які його потребують (особи з інвалідністю, громадяни похилого віку);

• Грошова компенсація особам, які здійснюють догляд за:

1. Особами з інвалідністю;

2. Особою, яка досягла 80-річного віку;

3. Громадяни похилого віку;

4. Дітьми-інвалідами;

5. Хворими особам, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги.

Спікером виступить Марина Кулікадвокатка, начальниця відділу «Захарівське бюро правової допомоги».

Охочим прослухати вебінар необхідно завантажити додаток Zoom (безкоштовно на Google Play та App Store) та зареєструватися за посиланням до 18:00 годин 30 липня : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdP5b1vKn5MKUYI4_x0FojuYsvMCdJqd6eaGUciCMSnSOEQKQ/viewform?usp=sf_link