27 червня 2019

Дата: 27.06.2019 10:18

Протокл пленарного засідання

Про внесення  змін  і доповнень до рішення селищної ради   від 21 грудня 2018 року

№137-VIIск. «Про селищний бюджет на 2019 рік»

Додаток до рішення 1

Додаток до рішення 2

Про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік

Про затвердження розпоряджень селищного голови, виданих в міжсесійний період

Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної  ділянки  в натурі на місцевості гр. Петрошенку Петру Володимировичу для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд  (присадибна ділянка)

Про  надання дозволу Закладу загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів смт. Цебрикове Цебриківської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області на розроблення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі на ( місцевості) на території Цебриківської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області (за межами населених пунктів)

Про затвердження технічної документації із землеустрою   щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної  ділянки  в натурі на місцевості, передачу безоплатно у власність земельної ділянки  гр. Крілю Олександру Іллічу для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд   ( присадибна ділянка )

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення, передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Крілю Олександру Іллічу для ведення особистого селянського господарства

Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Чупі Олександру Ярославовичу для ведення особистого селянського господарства

Про  надання дозволу громадянам України Мойсей Вікторії Василівні, Врабію Анатолію Васильовичу, Цвіру Сергію Олександровичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі на ( місцевості) на території Цебриківської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області (за межами населених пунктів)

Про наданнядозволу на розроблення технічної документаціїізземлеустроющодовстановлення(відновлення)

меж земельноїділянки в натурі (на місцевості)

гр. Олефіренко Наталії Іванівні дляведення товарного

сільськогосподарськоговиробництва

Про наданнядозволу на розробленнятехнічної документаціїізземлеустроющодовстановлення(відновлення)

меж земельноїділянки в натурі (на місцевості) гр. Олефіренко Наталії Іванівні дляведення товарного сільськогосподарськоговиробництва

Про затвердження технічної документації із землеустрою    щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної  ділянки  в натурі на місцевості, передачу безоплатно у власність земельної ділянки  гр. Білаку Миколі Анатолійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд  ( присадибна ділянка )