Матеріали виконкому VII скликання

Дата: 26.04.2021 17:35

Засідання виконавчого комітету 23.07.2018 року

Протокол засідання

Рішення 1 "Про орієнтовний план роботи виконавчого комітету Цебриківської селищної ради       об’єднаної територіальної громади  на II півріччя 2018 року"

Рішення 2 "Про організацію роботи зі зверненнями громадян в Цебриківській селищній раді"

Рішення 3 "Про надання матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах".

Рішення 4 "Про видачу дубліката свідоцтва про право власності на житловий будинок за адресою: вулиця Пушкінська,23а смт Цебрикове, Великомихайлівський район, Одеська область".

Рішення 5 "Про присвоєння адреси житлового будинку з господарськими будівлями і надвірними спорудами, розташованому в с.Никомаврівка Ширяївського району Одеської області по вулиці Лесі Українки "

Рішення 6 "Про присвоєння адреси житлового будинку з господарськими будівлями і надвірними спорудами, розташованому в с.Никомаврівка Ширяївського району Одеської області по вулиці Лесі Українки "

Рішення 7 " Про надання погодження на здійснення елементів благоустрою території громадської забудови-магазину "Дежурний " гр.Сосновській Надії Петрівні.

Рішення 8 " В ПОРЯДКУ КОНТРОЛЮ : "Про виконання Розпорядження голови Одеської обласної державної адміністрації № 684/А-2018 від 03.07.2018 року "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо наповнення місцевих бюджетів області та раціонального використання бюджетних коштів з урахуванням реалізації основних соціально-важливих бюджетних програм".

Засідання виконавчого комітету 27.08.2018 року

Протокол засідання

Рішення 9 "Про підготовку закладів освіти до нового 2018-2019 навчального року "

Рішення  11 "Про демонтаж  пам'ятника К.Марксу в смт Цебрикове Великомихайлівського району Одеської області .

Рішення 12 "Про надання матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Рішення  13"Про надання допомоги громадянам на поховання померлого".

Засідання виконавчого комітету 20.09.2018 року

Протокол засідання

Рішення 14 "Про підготовку обєктів комунальної власності до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 рр"

Рішення 15 " Про стан захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт, дітей,позбавлених батьківського піклування , та осіб з їх числа".

Рішення 16 " Про створення опікунської ради при виконавчому комітеті Цебриківської селищної ради"

Рішення 17 "Про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Цебриківської селищної ради"

Рішення 18 "Про присвоєння нової поштової адреси житлового будинку  з господарсьими будівлями та спорудами , розташованому  в смт Цебрикове".

Рішення 19 "Про надання матеріальної допомоги громадянам на поховання померлого".

Рішення 20 "Про надання матеріальної допомоги громадянам , які опинилися в складних життєвих обставинах.".

Рішення 21 "Про присвоєння нової поштової адреси житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами, розташованому в смт. Цебрикове

Засідання виконавчого комітету 30.10.2018 року

Протокол засідання

Рішення 22 "Звіт про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2018 року".

Рішення 23 "Про надання матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах"

Рішення 24 "Про надання допомоги на поховання померлого".

Рішення 25 " Про надання одноразової грошової допомоги особам, які брали участь в антитерористичній операції на Сході України".

Рішення 26 " Про уточнення поштової адреси об'єкту нерухомого майна в смт Цебрикове по вул. Пушкінська".

Засідання виконавчого комітету 08.11.2018 року

Протокол засідання

Рішення 27 Про надання матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах

Рішення 28 Про присвоєння поштової адреси об'єкту нерухомого майна в с. Никомаврівка, вул. Лесі Українки