Дата: 28.04.2021 15:23
Кількість переглядів: 1917

Цебриківська об'єднана територіальна громада  отримала два нових велосипеди для соціальних робітників за кошти Проекту Світового банку "Надання соціальних послуг в громаді", що фінансується за рахунок грантових коштів, наданих Україні Урядом Японії через Японський фонд соціального розвитку.

На вручення завітала консультант з розвитку потенціалу громад в Одеській області Ірина Вікторівна Маркевич та інженер – консультант проєкту "Надання соціальних послуг в громаді" по Одеській області Дзінька Ігор Ярославович, які доклали свої зусилля для розвитку та реалізації проєкту в нашій ТГ.

Щодня соціальні робітники долають велику відстань, рухаючись за графіком від одного підопічного до іншого, доставляючи ліки, продукти харчування, промислові товари для людей поважного віку. Та завдяки такому мобільному виду транспорту робочий час соціальних робітників буде використовуватися більш ефективно, що значно полегшить виконання їх професійних обов’язків, покращить якість та оперативність надання соціальних послуг мешканцям громади.

Проект Світового банку "Надання соціальних послуг в громаді" фінансується за рахунок грантових коштів, наданих Україні Урядом Японії через Японський фонд соціального розвитку.

Цебриківська ОТГ безмежно вдячна за такі цінні подарунки.