Чисто не там, де прибирають, а там де не смітять

Дата: 30.04.2021 10:22

Традиційно з настанням весни на території громади проводяться санітарні дні. Не став винятком і поточний рік.

Дуже приємно визнати, що більшість депутатів нашої громади, а саме Волинець І.В., Албул А.В., Павловська, Коваленко Г.П., Беца О.Г., Дмитрієв С.О., Абашенко Г.С., представниця виконкому Циктор Л.П., працівники КП "Ринок Цебриківський": Шепелюк М.В., Степаненко І.В, Молодець Т.М., працівники Цебриківського Будинку культури: Миськова Н.В., Запорощенко Л.В., Чорба Г.Г. також активно долучились діти та молодь до участі у наведенні санітарного порядку та благоустрою та території в центрі селища.

29 квітня погода вдалася напрочуд сонячною і весняною, яка сприяла прибиранню . То ж робота кипіла. Активісти провели розчистку в парку  та значно озеленили центр селища.

Чудово, коли не слово, а ділом показали, як необхідно працювати.

За умов такої плідної співпраці ми зможемо досягти значних результатів.

І пам'ятаємо, що чисто не там, де прибирають, а там де не смітять.