Пам'ятка попередження

Дата: 14.06.2021 11:49

Цебриківська селищна  рада повідомляє,  що на черговій сесії селищної ради  прийнято рішення № 229-VII від 03 травня 2019 року «Про Правила благоустрою  на території   Цебриківської селищної ради»

Відповідно до Правил благоустрою власники або користувачі повинні забезпечувати утримання прилеглої до його присадибної ділянки території в належному санітарному  стані, систематично і своєчасно   скошувати траву, знищувати  бур’яни.

Забороняється вивозити і вивантажувати промислові та будівельні відходи, захаращувати  сипучими матеріалами, листям, травою, гіллям, накопиченням снігу та криги тощо  на вулицях, прибудинкових територіях, біля річок та водойм, лісосмугах, водостічних канавах та канавах для водопониження.

Також  забороняється самовільно вирубувати зелені насадження,  випалювати суху природну рослинність або її залишки.

У випадку порушень Правил благоустрою громадяни будуть притягнені до матеріальної,  адміністративної відповідальності.

Відповідно до ст.152 Кодексу України про адміністративні порушення,  Порушення правил благоустрою  тягне за собою накладання штрафу на  громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподаткованих  мінімумів доходів  громадян (340.00 – 1360.00грн)

Шкода,  завдана  внаслідок  порушення законодавства з питань благоустрою населених пунктів, підлягає компенсації  в повному обсязі.

Контроль  за виконанням даних Правил благоустрою покладено  на виконавчий комітет  селищної ради, постійну комісію з питань врегулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, житлово-комунального господарства, будівництва, підприємництва, транспорту, торгівлі, звязку та благоустрою.

Давайте спільними зусиллями зробимо наші селище та села чистими та затишними!