Привітання селищного голови з Днем медика

Дата: 18.06.2021 11:26

Шановні медичні працівники!

У переддень професійного свята медиків хочу висловити щиру подяку за  Вашу працю, врятовані життя, за повернуте пацієнтам здоров’я та надію,  людяність та співпереживання. Ваші щирі серця і теплі руки відновлюють радість життя, дарують віру у зцілення.

Шановні лікарі, медсестри, санітарки, ветерани медичної служби нашої громади!
Від усього серця вітаю Вас з професійним святом, бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів у Вашій благородній справі, наснаги, достатку та гарного настрою. Нехай усе, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю! Із святом Вас! Щастя Вам і добра! І нехай виконання благородної місії медичного працівника приносить Вам  професійне задоволення та зміцнює добробут!

Селищний голова Володимир БАРНАСЕВИЧ