Дата: 21.07.2021 16:40

Фото без опису“ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО” ПРЕЗИДЕНТА: В РАМКАХ ПРОГРАМИ В РЕГІОНІ БУДУЮТЬ 16 ОБ’ЄКТІВ ТА РЕМОНТУЮТЬ ДОРОГИ

Програма Президента України «Велике будівництво» допомагає модернізувати інфраструктуру в Україні, з її допомогою вже створено додатково близько 200 тисяч робочих місць. Це – вкрай важливо для держави, а особливо в період пандемії коронавірусу, у цьому переконаний Президент України Володимир Зеленський.

Фото без описуТакої позиції дотримується і голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький, який зазначає, що «Велике будівництво» в Одеській області охоплює все нові і нові сфери.

Фото без описуОбласною державною адміністрацією сформований перелік з 16 проєктів, які будуть реалізовані по Одеській області. Перелік сформований виходячи з реальних можливостей фінансового ресурсу місцевих та державного бюджетів. Також одним із стратегічних завдань у 2021 році в рамках Програми «Велике будівництво» є ремонт і будівництво доріг.

Фото без описуТривають роботи на трасі Т-16-44 КПП Лісове – КПП Малоярославець Перший – Тарутине. Кілометри 34 – 36.