Воїну - гідна праця

Дата: 13.08.2021 15:50

Воїну - гідна праця

Ти пройшла військову службу і хочеш зробити кар’єру у цивільній професії? Мрієш стати спеціалісткою в ІТ, контент-менеджеркою, або реалізувати себе в іншій сфері? Тоді наш проєкт для тебе!

Ми оголошуємо набір окремої групи для ветеранок на дводенний тренінг проєкту з навчання та перекваліфікації.

Разом з іншими ветеранками ти:

навчишся інтегрувати військові навички у цивільну кар’єру

розповідати про свій військовий досвід на співбесіді та описувати його в резюме

отримаєш гайд із підказками, як створити хороше резюме, на яке відгукнуться усі HR-и

дізнаєшся про різні способи маніпуляції, які часто застосовують роботодавці та співробітники

матимеш шанс отримати грант до 400 євро на навчальні курси за будь-яким напрямком.

Хутчіш реєструйся і запрошуй своїх посестер у проєкт!

Реєстрація триває лише до 31 серпня: http://bit.ly/ПрофесійніКурси

Окремий тренінг для ветеранок відбудеться в середині серпня 2021 року.

Проєкт, спрямований на соціально-економічну підтримку реінтеграції ветеранів та членів їхніх сімей, фінансується Європейським Союзом, впроваджується Міжнародною організацією з міграції (IOM Ukraine) та реалізується Центр зайнятості Вільних людей, Воїну - гідна праця.