Привітали дітей-сиріт, дітей з інвалідністю до 18 років.

Дата: 02.06.2021 11:25

Щороку в перший літній день ми відзначаємо радісне свято - Міжнародний День захисту дітей. Так відбулося і цього року.

Діти - це безмежна ще не зіпсована щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

До свята Службою у справах дітей Цебриківської селищної ради та Відділом соціального захисту населення Цебриківської селищної ради було організовано  придбання солодощів для дітей-сиріт та дітей-інвалідів та подарунки для дітей сиріт за фінансової підтримки підприємців нашої громади, а саме Манько О.Г., Тухтарян А.М., Яловчук Ю.В. та працівників селищної ради. Також долучились власники магазинів, які надали солодощі.

Також хочем висловити слова  подяки депутатському корпусу та Циктор Л.П. за організацію придбання та привітання дитини з інвалідністю Іщенко Г.С.

Привітали менш захищених верств населення, а саме дітей-сиріт, дітей з інвалідністю до 18 років.