Засідання виконавчого комітету 7 (23 вересня 2021 року)

Дата: 29.09.2021 10:40

№ 48. «Про надання матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах»;

№ 49. «Про надання матеріальної допомоги громадянам на поховання померлого»;

№50. «Про внесення до Переліку другого типу об’єкту оренди спільної власності Цебриківської територіальної громади, що підлягає передачі в оренду без проведення аукціону»;

№51. «Про видачу дублікату свідоцтва про право власності на нерухоме майно»;

№52. «Про присвоєння  поштової адреси об’єкту нерухомого майна  в смт Цебрикове по вул. Н.Лісна»;

№53. «Про присвоєння  поштової адреси об’єкту нерухомого майна  в смт Цебрикове по вул. Огородна»

№54. «Про присвоєння  поштової адреси об’єкту нерухомого майна  в смт Цебрикове по вул. Одеська»

№55. «Про надання дозволу Лановій Лідії Григоріївні матері неповнолітніх дітей Ланової Катерини Євгеніївни, 09.07.2005 р.н., Ланового Богдана Євгеновича, 15.08.2010 р.н., Ланової Валентини Євгеніївни, 12.02.2014 р.н. про згоду на укладення договору про поділ спадщини»

№56. «Про затвердження рішення Комісії Цебриківської селищної ради з питань формування пропозиції стосовно потреби у спрямуванні субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та визнання дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію від 09.07.2021 року «Про формування пропозиції стосовно потреби щодо освоєння субвенції з державного бюджету Цебриківської селищною радою на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію»