Засідання виконавчого комітету 9 (05 листопада 2021 року)

Дата: 08.11.2021 11:35

Реєстр

рішень виконавчого комітету

Цебриківської селищної ради

Роздільнянського району Одеської області

прийнятих на засіданні  05.11.2021 року

№ 65. «Про надання матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах»;

№ 66. «Про надання матеріальної допомоги громадянам на поховання померлого»;

№67. «Про надання матеріальної допомоги одиноким особам похилого віку на покращення  соціально-побутових умов»;

№68. «Про схвалення прогнозу місцевого бюджету Цебриківської селищної ради на 2022-2024 роки»;

№69. «Про створення консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при Цебриківській селищній раді»;

№70. «Про присвоєння  поштової адреси об’єкту нерухомого майна  в смт Цебрикове по вул. Вишнева»

№71. «Про присвоєння  поштової адреси об’єкту нерухомого майна  в смт Цебрикове по вул. Сонячна»

№72. «Про присвоєння  поштової адреси об’єкту нерухомого майна  в смт Цебрикове по вул. Н. Огородна»

№73. «Про присвоєння  поштової адреси об’єкту нерухомого майна  в с. Малоцебрикове по вул. Польова»