ПЕРШІ 5 КМ, ДОРОГИ ОДЕСА – БІЛГОРОД – ДНІСТРОВСЬКИЙ – МОНАШІ, ПОЧИНАЛИ ВІДНОВЛЮВАТИ У РАМКАХ ПРЕЗИДЕНТСЬКОЇ ПРОГРАМИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»

Дата: 09.11.2021 09:18

В рамках програми Президента «Велике Будівництво», розпочато капітальний ремонт ділянки дороги Н-33 Одеса – Білгород – Дністровський – Монаші/М-15/ у селищі міського типу Овідіополь.

На разі на ділянці (км 37 – км 42) протяжністю 5 кілометрів ведуться роботи з влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття.

По всій протяжності ділянки вже облаштовано нову основу дороги та нижній шар асфальтобетонного покриття.

Фото без описуФото без описуФото без опису

«Згідно проєкту передбачено влаштування нової основи дороги; буде укладено два шари асфальтобетонного покриття; зроблять з’їзди та примикання до прилеглих вулиць та дворів; встановлять 9 нових автобусних зупинок; укріплять узбіччя щебенево-піщаною сумішшю; зроблять тротуари вздовж усієї ділянки капітального ремонту. А для безпеки руху встановлять дорожні знаки, бар’єрне огородження, напрямні стовпчики, нанесуть розмітку» – говорить про дорожні роботи голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.

Роботи на цій ділянці дороги виконує Генпідрядна організація ТОВ «Паритет Буд Інвест».

«Оскільки провідне місце в структурі нашої економіки займають логістичні послуги, промисловість і аграрний сектор, то для цих галузей важлива якість доріг і можливість транспортувати товари. Таким чином я переконаний, що ремонт доріг, в рамках програми Президента «Велике Будівництво», справить позитивний ефект на економіку Одещини в майбутньому» – зазначає Сергій Гриневецький.Фото без описуФото без описуФото без опису