Одеська ОДА: міністерка економіки розповіла, на що підуть $700 млн траншу МВФ

Дата: 26.11.2021 11:53

700 мільйонів доларів США, які Україна отримала як новий транш за програмою Stand-by, будуть спрямовані насамперед на утримання фінансової стабільності та боротьбу з наслідками COVID-19.

Про це повідомила перша віцепрем’єр-міністерка – міністерка економіки України Юлія Свириденко.

«Рада директорів Міжнародного валютного фонду ухвалила позитивне рішення про завершення першого перегляду програми Stand-by. Рішення про черговий транш Рада директорів МВФ ухвалила після результатів детального аналізу фінансово-економічної ситуації в країні та дій української влади щодо подолання наслідків пандемічної кризи», – зазначила Свириденко.

За словами міністерки, на позитивне рішення Ради директорів МВФ вплинув значний прогрес, продемонстрований Україною у реалізації низки структурних реформ. Головним чином аналізувалися реформи у судовій сфері, антикорупційній політиці та посиленні незалежності Національного банку України.

Загальна сума коштів, виділених МВФ Україні за програмою Stand-by, становить 2,8 млрд доларів США.