Дата: 15.12.2021 11:00

Проблема росту злочинності серед дітей є нагальною та широко обговорюється в сучасному суспільстві.

13 грудня 2021 року  з метою налагодження тісної співпраці в напрямку здійснення наглядових та соціально - виховних заходів з неповнолітніми суб’єктами пробації та вивчення основних чинників, які підштовхують дітей до правопорушень,  начальником Роздільнянського  районного сектору № 1 філії Центру пробації в Одеській області Інною Терлецькою спільно з начальником служби у справах дітей Цебриківської селищної ради Роздільнянського району Тетяною Тихончик та волонтером пробації Тетяною Кобилянською було проведено «круглий стіл» на тему: «Поглиблення співпраці з громадою та волонтерами пробації для підвищення безпеки суспільства»

Основним завданням  зустрічі було вивчення та обговорення причин та умов, що зумовлюють вчинення злочинів дітьми. Порушувалося  питання про здійснення спільної індивідуально – профілактичної та превентивної роботи  із сім’ями неповнолітніх правопорушників.

Пробація щодо неповнолітніх передбачає проведення спільних  дій зі службою у справах дітей із залученням волонтерів пробації.

Роздільнянський районний сектор №1

філії Центр пробації в Одеській області