Засідання виконавчого комітету 10 (22 грудня 2021 року)

Дата: 27.12.2021 09:55

РЕЄСТР

рішень виконавчого комітету

Цебриківської селищної ради

Роздільнянського району Одеської області

прийнятих на засіданні  22.12.2021 року

№ 76. «Про надання матеріальної  допомоги особам, які брали, або беруть участь в антитерористичній операції  на Сході України»

№ 77. «Про надання матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах»

№78. «Про надання матеріальної допомоги громадянам на поховання померлого»

№79. «Про взяття на пільгову чергу квартирного обліку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування при Цебриківській селищній раді»

№80. «Про надання дозволу Лановій Лідії Григорівні матері неповнолітніх дітей на вчинення правочину щодо нерухомого майна, яке належить неповнолітнім Лановому Богдану Євгеновичу, 15.08.2010 р.н., Лановій Валентині Євгеніївні, 12.02.2014 р.н»

№81. «Про внесення змін до персонального складу опікунської ради при виконавчому комітеті Цебриківської селищної ради»

№82. «Про Про надання дозволу на встановлення памя’тного  знаку на єврейському кладовищі смт Цебрикове»

№83. «Про уточнення  поштової адреси житлового будинку в смт Цебрикове по вул. Миру 78»

№84. «Про уточнення  поштової адреси житлового будинку в смт Цебрикове по вул. Миру 72 А»

№85. «Про присвоєння  поштової адреси об’єкту нерухомого майна  в смт Цебрикове по вул. Больнична»

№86. «Про уточнення  поштової адреси житлового будинку в смт Цебрикове по вул. Миру 52 А»