24 сесія VIII скликання 12 січня 2022 року

Рішень Цебриківської селищної ради

Роздільнянського району Одеської області

прийнятих на засіданні ХХIVсесії VIII cкликання 12.01.2022 року

№ 1332-VIII «Про безоплатне прийняття ноутбуків зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до комунальної власності Цебриківської територіальної громади Роздільнянського району Одеської області»

№ 1333-VIII «Провнесення змін до Положення про службу у справах дітей Цебриківської селищної ради».

№ 1334-VIII «Прозатвердженнятарифів на водопостачання».

№ 1335-VIII «Прозатвердження на 2022 рік переліку об’єктів та видів  безоплатних суспільно корисних робіт для відбування засудженими покарання у виді громадських робіт та порушниками  на яких накладено адміністративне стягнення у виді громадських робіт на території Цебриківської селищної ради Роздільнянського району Одеської області відповідно до ст. 56 ККУ, ст. 36 КВК України, ст.ст. 30-1, 321-1 КУпАП».

№ 1336-VIII «Прозатвердження на 2022 рік переліку об’єктів та видів  оплачуваних суспільно корисних робіт для відбування порушниками адміністративного стягнення у виді суспільно корисних робіт, відповідно до ст.ст. 31-1, 325-1 КУпАП».

№ 1337-VIII «Прозатвердження документації із землеустрою».

№ 1338-VIII «Прозатвердження документації із землеустрою».

№ 1339-VIII «Прозатвердження документації із землеустрою».

№ 1340-VIII «Прозатвердження документації із землеустрою».

№ 1341-VIII «Прозатвердження документації із землеустрою».

№ 1342-VIII «Провнесення змін до рішень селищної ради».

№ 1343-VIII «Проприйняття земельних ділянок в комунальну власність».

№ 1344-VIII «Пропередачу безоплатно у власність земельних ділянок комунальної власності».

№ 1345-VIII «Пропередачу безоплатно у власність земельних ділянок комунальної власності».

№ 1346-VIII «Пропередачу безоплатно у власність земельних ділянок комунальної власності».

№ 1347-VIII «Пропередачу безоплатно у власність земельних ділянок комунальної власності».

№ 1348-VIII «Проздійснення організаційних заходів щодо підготовки земельних ділянок до проведення земельних аукціонів».

№ 1349-VIII «Пронадання дозволів на розроблення документації із землеустрою».

№ 1350-VIII «Пронадання дозволів на розроблення документації із землеустрою».

№ 1351-VIII «Пронадання дозволів на розроблення документації із землеустрою».

№ 1352-VIII «Про затвердження програми розвитку і підтримки КНП "Цебриківський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги».