25 сесія VIII скликання 04 лютого 2022 року

Рішень Цебриківської селищної ради

Роздільнянського району Одеської області

прийнятих на засіданні ХХV сесії VIII cкликання 04.02.2022 року

№ 1353-VIII «Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Цебриківської територіальної громади  на 2022 рік»

№ 1354-VIII «Про внесення змін до цільової  Програми соціальної підтримки населення Цебриківської селищної ради  на 2021-2023 роки «ЗАХИСТ І ТУРБОТА», затвердженої рішенням № 61-VIII  від 24.12.2020 р».

№ 1355-VIII «Про затвердження Програми «Попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та захисту прав дітей на території Цебриківської селищної ради на 2022-2023 роки».

№ 1356-VIII «Про затвердження Програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування осіб та молоді з їх числа» на 2022 рік».

№ 1357-VIII «Про визначення предмету закупівлі житла та земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа».

№ 1358-VIII «Про затвердження програми профілактики рецидивної злочинності, правопорушень на території  Цебриківської територіальної громади Роздільнянського  району Одеської області та організаційного забезпечення діяльності роботи Роздільнянського районного сектору № 1 філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області по здійсненню нагляду за особами, засудженими до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, на 2022 рік».

№ 1359-VIII «Про затвердження Програми використання коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Цебриківської територіальної громади на 2022 рік».

№ 1360-VIII «Про затвердження Програми спортивного розвитку та спортивного виховання дітей та молоді на 2022 рік».

№ 1361-VIII «Про затвердження Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Цебриківської селищної ради на 2022-2025 роки».

№ 1362-VIII «Про затвердження Програми проведення культурно - масових заходів на  2022  рік».

№ 1363-VIII «Про затвердження Програми організації харчування в закладах загальної середньої освіти Цебриківської селищної ради на  2022-2023 роки».

№ 1364-VIII «Про організацію харчування учнів та вихованців закладів освіти Цебриківської селищної ради на 2022 рік».

№ 1365-VIII «Про прогнозовану потребу у фахівцях з вищою освітою медичних та педагогічних спеціальностей в Цебриківській територіальній громаді».

№ 1366-VIII «Про внесення змін до рішення № 1326-VIIIвід 21 грудня 2021 року «Про селищний бюджет на 2022 рік»».

№ 1367-VIII «Про перейменування вулиці у смт Цебрикове».

№ 1368-VIII «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність».

№ 1369-VIII «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність».

№ 1370-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки  земель запасу на території Цебриківської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області (за межами населених пунктів)».

№ 1371-VIII «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність».

№ 1372-VIII «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність».

№ 1373-VIII «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність»

№ 1374-VIII «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність»

№ 1375-VIII «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність»

№ 1376-VIII «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам України, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд»