Цебриківська громада
Одеська область, Роздільнянський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

НАВЧАННЯ ОНЛАЙН ОСВІТНІ ПОРТАЛИ.

Дата: 08.06.2022 08:35
Кількість переглядів: 228

НАВЧАННЯ ОНЛАЙН

ОСВІТНІ ПОРТАЛИ

 

         Чого ми тільки не робимо онлайн. Портативні девайси з доступом до Інтернету дозволяють здійснювати покупки, замовляти квитки, читати книги, а ще – вчитися.

         Онлайн-освіта в усьому світі набирає обертів. Сьогодні є безліч курсів, навчальних каналів та вебінарів, і кожен може опанувати практично будь-яку навичку: від вишивання хрестиком до програмування.

     Переваг у онлайн-освіти багато. Перш за все, отримання знань стало доступнішим. Розмаїття форматів і контенту дозволяє адаптувати процес навчання до свого життєвого ритму, уподобань та здібностей.

        Маючи під рукою смартфон або планшет, можна перетворити на корисний урок поїздку в метро, посиденьки з чашкою кави в кав’ярні або "лінивий" вихідний день вдома.

     Втрата роботи через війну та неможливість її виконувати змушує українців шукати альтернативні шляхи  до опанування нових професій. Потужну допомогу у цьому надають освітні проєкти, які створили безкоштовний доступ до власних ресурсів: онлайн-платформ, мобільних додатків, курсів, практикумів з багатьох напрямків діяльності. Комп’ютерні, айтішні, дизайнерські, з вивчення мов або такі, що допоможуть відкрити в собі фотографа, художника та навіть слюсаря. 

Освітній портал Державної служби зайнятостіhttps://skills.dcz.gov.ua/-освітня платформа державної служби зайнятості призначена для отримання користувачами інформації про ринок праці, вимоги роботодавців до претендентів на роботу, правила та норми складання сучасних документів, що супроводжують пошук та отримання роботи, як то резюме та супровідний лист.

EdEra (Education Era) https://www.ed-era.com — освітній проєкт з безкоштовними курсами для доступного навчання. До кожної лекції додається ілюстрований конспект с поясненнями. Студенти щотижня виконують та здають домашні завдання. Наприкінці курсу складають іспит. Вільний графік навчання. Видається сертифікат.

Prometheus https://prometheus.org.ua — одна з найбільших освітніх платформ в Україні. Тут можна прослухати курси про інформаційну гігієну, цифрову безпеку журналістів, основи Є-data, веб-програмування з Python та JavaScript CS50 тощо. Загалом доступно більше 250 курсів, є деякі платні, але в основному зараз більшість безкоштовні. 

Duolingo https://ru.duolingo.com— безкоштовна програма з вивчення іноземних мов, має також і український інтерфейс. У пріоритеті – письмові уроки та диктанти. Вивчення мов здійснюється в ігровій формі, кожний наступний рівень гри стає складнішим. За виконання завдань отримуються лінготи – віртуальні гроші. За них студент може “придбати” перехід на вищий рівень або додатковий закритий доступ. Також користувач платформи може додавати друзів, аби змагатися з ними у досягнутих успіхах з вивчення мови. Дієво, цікаво та не нудно.

Genius Space https://events.genius.space/free — це простір для вивчення нової професії, зростання в кар’єрі або розвитку бізнесу. Всі професійні курси наразі безкоштовні для українців. Зокрема, можна навчитися інтернет-маркетингу, опанувати SMM або професії project manager, HR manager, seo-фахівець, WEB-дизайнер, бухгалтер ФОП тощо. 

Coursera https://ru.coursera.org – великий освітній проєкт, де провідні американські університети пропонують сотні онлайн-курсів з різних предметів. Найкоротші курси — 3 тижні, найдовші — 10 тижнів і більше. Викладачами встановлюється  мінімальна кількість балів, які має набрати кожний студент. Після успішного навчання отримується сертифікат. Студент сам обирає час для перегляду відеолекцій, які транслюються англійською мовою. Що важливо — найпопулярніші з них мають українські субтитри. Надаються домашні завдання для виконання. 

uTalk https://utalk.com— це додаток, що допоможе вивчити іноземні мови. Його фішка в тому, що програма для новачків базується на вивченні найуживаніших та найпопулярніших слів і фраз будь-якої зі 149 мов, які пропонує додаток. 

Boosta Academy https://academy.boosta.biz— онлайн-школа від IT-компанії Boosta прагне полегшити переживання українцям з приводу втрати роботи, пропонуючи освоїти нову digital-професію. Онлайн-школа надає охочим безкоштовний доступ до всіх своїх курсів. На вибір надається чотири напрямки: SEO & Linkbuilding, SMM і таргетинг, Customer Care: Support&Sales або фриланс на платформі Fiverr.  Щоб отримати доступ до будь-якого з них, потрібно заповнити Google-форму.

Кампстер https://www.thecampster.com/ua/site/index — це iнтерактивна платформа для навчання онлайн. Тут можна опанувати професію копірайтера, вивчити німецьку, англійську або французьку мови. Також доступні курси з вивчення таких програм як Adobe Photoshop, Microsoft Exel, вступ до програмування та основи інтернет-маркетингу. 

Mondly https://www.mondly.com— платформа, що надає доступ до своїх безкоштовних мобільних курсів з вивчення мов для всіх українців, які переїхали в європейські країни. Ініціатива спрямована на те, щоб допомогти подолати мовний бар’єр та почуватися комфортніше при спілкуванні в чужій країні. Завантажте додаток і при реєстрації вкажіть рідну мову українську, щоб отримати преміум доступ.

Курси з програмування від ITVDN https: //itvdn.com/ua – безкоштовний курс програмування для громадян України. Набуті знання допоможуть скоріше стати на ноги після війни, адже програмісти потрібні у будь-якій галузі і будь-якій країні. Щоб почати навчання, потрібно лише зареєструватися на сайті і заповнити анкету. 

Drops https: //languagedrops.com/ukraine — у цьому додатку можна вивчати близько 50 різних мов. Наразі для українців є безкоштовний преміум-доступ на рік. Щоб активувати його, варто зареєструватися та протягом 48 годин отримати промокод. Якщо він вам так і не прийшов (і навіть немає у теках Спам та Небажані) — радимо звернутись до служби підтримки додатку. 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь