УВАГА! ДУЖЕ ВАЖЛИВО! НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ІГНОРУЙТЕ СИГНАЛ "ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ"

Дата: 01.07.2022 14:55

З метою  убезпечення  відвідувачів торгівельних/розважальних центрів, магазинів роздрібної та/або  оптової торгівлі, інших суб’єктів надання  послуг населенню від тяжких наслідків ракетних ударів, прийнятий спільний наказ Одеської обласної військової адміністрації та військової частини.

Відповідно до  зазначеного наказу всім підприємствам, установам та організаціям незалежно від форм власності  та галузевої належності  у сферах обслуговування, торгівлі і розваг тощо  на період дій воєнного стану під час сигналу «ПОВІТРЯНА ТРЕВОГА» ЗАБЕЗПЕЧИТИ:

• вжиття заходів  з виведення  відвідувачів  на безпечну відстань  за межі приміщень закладів або до споруд цивільного захисту (у разі їх наявності);
  • інформування відвідувачів про споруди  цивільного захисту (у разі відсутності власної споруди), що знаходиться на найменшій доступній відстані від закладу шляхом розміщення  відповідних інформаційних матеріалів  на території закладу та через внутрішню систему оповіщень;

Цим наказом створена  міжвідомча комісія, яка буде здійснювати контроль за виконанням вжитих заходів підприємствами.

Крім того, на місцях будуть створені відповідні комісії, до складу яких увійдуть представники  РВА, ДСНС, Національної поліції та Держпраці.