Візит до Цебриківської ТГ депутата Одеської обласної ради Андрія Васильовича Бабенко

Дата: 21.07.2022 16:50

20 липня 2022року депутат Одеської обласної ради Андрій Васильович Бабенко завітав до Цебриківської територіальної громади.
Відбулася зустріч з громадянами, які з гарячих точок переїхали до нашої Цебриківської громади. Андрій Васильович провів спілкування з внутрішньо переміщеними особами про їх побут, проживання в селищі та ставлення місцевих жителів до них.

Поза увагою не залишилося жодне запитання громадян. Жителі громади залишилися задоволені візитом Андрія Васильовича. Дуже вдячні за продуктові набори та увагу.
Не залишилися осторонь уваги обласного депутата і люди поважного віку, які потребують особливої допомоги в цей важкий час
.
Цебриківська територіальна громада дуже вдячна Андрію Васильовичу Бабенку та його команді за увагу та допомогу.