Засідання виконавчого комітету 17 (03 серпня 2022 року)

Дата: 09.08.2022 12:17

РЕЄСТР

рішень виконавчого комітету

Цебриківської селищної ради

Роздільнянського району Одеської області

прийнятих на засіданні 03.08.2022 року

№139 " Про хід підготовки комунальних підприємств, бюджетних установ та організацій до опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2022-2023 років"
№140 "Про пролонгування на придбання житла особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування Косєвій (Дерев'янко) Олесі Сергіївні."
№141 "Про надання матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах"
№142 "Про надання одноразової допомоги на лікування мобілізованих та зарахованих до лав територіальної оборони"
№143 "Про надання матеріальної допомоги громадян на поховання померлого"
№144 "Про затвердження списку громадян, які надають житло внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, на оплату житлово-комунальних послуг"
№145 "Про присвоєння поштових адрес новоутвореним об'єктам нерухомого майна по вулиці Миру 16, селище Цебрикове, Роздільнянського району, Одеської області."
№146 "Про присвоєння поштової адреси житлового будинку в смт Цебрикове по вулиці Миру."
№147 "Про присвоєння поштової адреси житлового будинку в смт Цебрикове по вулиці Пушкінська".
№148 "Про присвоєння поштової адреси житлового будинку в смт Цебрикове по вулиці Центральна."
№149 "Про присвоєння поштової адреси житлового будинку в смт Цебрикове по вулиці Щастя".
№150 "Про присвоєння юридичної адреси об'єкту нерухомого майна державної форми власності"
№151 "Про присвоєння поштової адреси житлового будинку в смт Цебрикове по вулиці Радісна"
№152 "Про присвоєння поштової адреси житлового будинку в смт Цебрикове по вулиці Миру"
№153 "Про присвоєння поштової адреси житлового будинку в смт Цебрикове по вулиці Молодіжна".

ПРОТОКОЛ №17 " засідання виконавчого комітету Цебриківської селищної ради Роздільнянського району Одеської області.