28 серпня на території Цебриківської громади  відбувся матч з футболу

Дата: 29.08.2022 14:06

Футбол - найпопулярніша гра на планеті. Сотні мільйонів уболівальників всіх континентів переживають події чемпіонатів світу, Європи, міжнародних кубків з футболу.

28 серпня на території Цебриківської громади  відбувся матч з футболу між учнями Цебриківського ЗЗСО, Саханської гімназії та Вишневської гімназії. Учасники з самого ранку в хорошому настрої та зі спортивним азартом разом зі своїми наставниками прибули на відкриття змагань. Гра пройшла у теплій, дружній атмосфері, демонструючи хорошу техніку,  кмітливість та наполегливість, команди  «з’ясовували» між собою, хто отримає бажану перемогу. Всі команди були дуже підготовленні, матч був видовищним і напруженим.

Дуже активно вболівали та підтримували , прийняли участь в організації в.о. голови Цебриківської селищної ради Олена КОСТИК, староста Саханського старостинського округу Світлана ГОМОНЮК, директор Вишневської гімназії Сергій СВІДОВИЙ, директор Саханської гімназії Руслана ОЛІЙНИК.

За результатами змагань були визначені переможці:
І місце – команда Вишневської гімназії,

ІІ місце – команда Цебриківського ЗЗСО,

ІІІ місце – команда Саханської гімназії.

Вітаємо юних спортсменів Вишневської гімназії з перемогою!

Дякуємо команадам-учасникам, їх тренерам за гарну підготовку  та любов до спорту, що надихає на нові перемоги!