До дня фізичної культури та спорту, а також до дня селища Цебрикове, якому виповнюється 218 років 18 вересня. На території Цебриківської громади відбувся товариський футбольний матч.

Дата: 12.09.2022 13:57

Футбол - не просто гра. Це особливий стиль життя. Від нього отримують неймовірно багато незабутніх і яскравих емоцій. Такі матчі підіймають бойовий дух та настрій, які дуже важливі у цей нелегкий час.

У матчі прийняли участь збірні команди:

1. Цебриківської ТГ(смт Цебрикове; «Фрайберг»);

2. Ширяєвська ТГ( с. Старі Маяки);

3. Великомихайлівська ТГ(с. Новоселівка);

4. Петровірівська ТГ ( с. Розкішне);

5. Знам’янська ТГ(с. Знам’янка);

6. Новоборисівська ТГ(с. Новоборисівка).

Всі команди були дуже підготовлені та демонстрували видовищну гру. Зібралися сильні команди. Гравці подарували вболівальникам чимало яскравих моментів та якісний футбол.

За результатами змагань були визначені переможці:

Перше місце - Цебриківська ТГ ( смт Цебрикове);

Друге місце – Ширяєвська ТГ ( с. Старі Маяки);

Третє місце – Великомихайлівська ТГ ( с Новоселівка).

А також були нагороди гравцю, який забив найбільше голів та найкращому воротарю.

В.о. голови Цебриківської селищної ради Олена КОСТИК вручила переможні кубки та побажала подальших перемог в грі та в житті.

Вітаємо команду Цебриківської ТГ з перемогою! Дякуємо команадам-учасникам, їх тренерам за гарну підготовку та любов до спорту, що надихає на нові перемоги! Місце у турнірній таблиці не головне, вважають учасники. Основний результат – згуртованість, яскраві емоції та гарний настрій!

Особлива вдячність тренеру Цебриківської команди Сергію ШЕВЧЕНКО за організацію такої події. Який дуже відповідально та з батьківською турботою відноситься до молоді громади. Чудовий тренер команди, спортивний наставник. Молодь дуже поважає Сергія ШЕВЧЕНКА та прислухається до його порад.