Цебриківська селищна рада від щирого серця вітає Вас з нагоди святкування світлого родинного свята – Дня селища Цебрикове!

Дата: 18.09.2022 09:25

Шановні мешканці та гості селища Цебрикове!
Наше невеличке охайне селище споконвіку славилося неповторною культурною спадщиною та славетною історією, своїми працьовитими людьми. Воно справді зігріває душу кожного з нас! І кожного, хто побував у нашому селищі, переповняють емоції та ностальгія за справжністю  українського села.

На жаль, на території України тривають бойові дії… Важко… Страшно… Нестерпно боляче від втрат.  Але ми маємо триматися, бути сильними. І маємо продовжувати жити, працювати і дякувати за кожен світанок! Ми переконані – Перемога буде, Мир буде! І ми обов’язково будемо щасливими, незалежними і вільними! Адже ми на боці добра і під захистом наших відважних Воїнів!
Від щирого серця й від усієї душі зичимо усім Вам здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх Ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення, на нові добрі починання. Мирного неба над головою та рідної землі під ногами. Нехай серця наповнюються гордістю за  рідне селище. Хай кожен наступний день буде зігрітий теплом, повагою та любов’ю рідних і близьких!