Великомихайлівський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує.

Дата: 23.09.2022 13:16

До Великомихайлівського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області надійшла службова записка від Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області за № Вн-2134/02.1-22 від 22.09.2022 року  «Щодо повідомлення RASFF № 2022.3840 – fup 78» інформаційне повідомлення, отримане по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 29 липня 2022 року № 2022. 3840 – fup 78 стосовно виявлення тропанових алкалоїдів у кукурудзяних чіпсах, що експортувалися з Німеччини (виробник:Alnatura Produktions-und Handels GmbH,Germany) до України (отримувач: ТОВ «БЮРО ВИН» вул. Мечнікова, 9, м. Київ, 01021; ТОВ «ТС Плюс», вул. Краснова, 27, м. Київ, 03115).

Відповідно до Законів України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин », «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та з метою недопущення до обігу непридатних і небезпечних харчових продуктів просимо повідомити операторів ринку, які здійснюють господарську діяльність у сфері обігу харчових продуктів щодо недопущення до обігу кукурудзяних чіпсів, що експортувалися з Німеччини (виробник:Alnatura Produktions-und Handels GmbH,Germany).