Привітання вчителів Цебриківської територіальної громади з професійним святом!

Дата: 30.09.2022 14:52

В.о. голови Цебриківської селищної ради Олена КОСТИК та заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяна МАТРОС привітали вчителів Цебриківської територіальної громади з професійним святом!

День вчителя — свято гідних, сильних, мудрих та відважних людей. Вчитель — це не просто складна та важлива професія, це справжня місія, її обираєш серцем і залишаєшся вірним їй до кінця життя. Бо саме вчителі роблять нашу країну сучасною, сильною та розвиненою, а українців — гідними, розумними, людяними.

Зичимо Вам всім міцного здоров’я, миру і злагоди, творчого натхнення, мудрості і терпіння, впевненості у завтрашньому дні, вагомих здобутків на освітянській ниві задля світлого майбутнього та процвітання рідної України! Душа хай буде наповнена невичерпним джерелом любові до дітей. Нехай обраний вами професійний шлях приносить радість, успіхи, школа буде, наче другий дім, щоб затишно і добре було в нім! Висловлюємо вам безмежну вдячність за безцінний вклад у молоде покоління. Дорогі вчителі, нехай Вам завжди всміхається доля, а у ваших родинах панують тепло, радість та затишок. Мирного неба.