Дата: 05.10.2022 14:39

5 жовтня 2022р. у ВОКМС Цебриківської селищної ради відбулася урочиста нарада з нагоди Всесвітнього дня вчителя. Освітян привітали в.о. голови Цебриківської селищної ради Олена КОСТИК та заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяна МАТРОС. Викладачі сьогодні особливо варті урочистостей та вшанувань. Адже передавати знання, виховувати допитливість та розвивати уміння навчатись під звуки сирен, дорогою в укриття, в часи постійної тривоги - неймовірний вклад в майбутню перемогу нашої Батьківщини.
Подяки педагогічним колективам на чолі з директорами вручила начальник ВОКМС Цебриківської селищної ради О.В. Корчмар. Почесні грамоти від Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністраціїї за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти отримали К.А. Богач, С.А. Долінський, О.В. Драгунова.