«Полк Азов – Янголи Маріуполя»

Дата: 13.10.2022 13:10

До Дня захисників і захисниць України, яке щороку відзначається 14 жовтня, родини загиблих воїнів полку «Азов» підготували тематичну соціальну інформаційну кампанію«Полк Азов – Янголи Маріуполя» . Головна мета якої − нагадати співгромадянам про великий подвиг військовослужбовців.

Всі громадяни України з болем в серці пам’ятають  військовослужбовців, які загинули, виборюючи для українців вільне незалежне життя та вшановують пам'ять воїнів  підрозділу «Азов» Національної гвардії України, які стояли пліч- о-пліч з іншими воїнами, носили один шеврон, підставляли братнє плече, розділяли окопний побут та радість перемог, які до останнього боролися і віддали життя за долю України.