ДОДАТОК ЄППО ДЛЯ ПОВІДОМЛЕНЬ ПРО ВОРОЖІ ПОВІТРЯНІ АТАКИ

Дата: 09.11.2022 16:40

Відтепер кожен громадянин України може долучитись до покращення протиповітряної та протиракетної оборони нашого неба. Андроід-версія додатка єППО, яку розробила конструкторська група “Технарі”, пройшла верифікацію Гугла. Додаток єППО вже доступний на плеймаркет.

❓ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Ви побачили повітряну ціль, наприклад крилату ракету чи дрон камікадзе шахед.

Треба відкрити єППО на смартфоні, вибрати тип повітряної цілі, направити смартфон у напрямку руха цілі та натиснути велику червону кнопку.

Все. Фахівці ППО побачать відмітку на мапі, вона доповнить радіолокаційну інформацію і летаюча смерть буде збита.

❓ЧОМУ ЦЕ НЕОБХІДНО?

Завдяки кривизні земної кулі всі локатори бачать низьковисотні повітряні цілі з короткої відстані. Тому крилаті ракети та бпла орків ховаються від ППО на малих висотах. Але побачити ракету чи дрон-вбивцю можемо ми, коли їх ще не бачать радари.

❓ЩО МИ РОБИТИМЕМО ЗА ДОПОМОГОЮ ЄППО?

Кожен може прийняти участь в побудуванні першої в Світі мережевої системи ППО, в якій будуть масово задіяні громадяни України.

Поставте додаток єППО на свій смартфон, за кілька секунд пройдіть авторизацію за допомогою Дії, натисніть “Тест” щоб переконатись, що все ок і будьте готові сповістити зенитників про побачену загрозу.

❓НАВІЩО ПОТРІБНА АВТОРИЗАЦІЯ В ДІЇ?

Щоб вороги та дурні не заважали зенітникам хибними цілями.

❓ЧИ ВІДОМА ЦЯ СИСТЕМА ВІЙСЬКОВИМ, ЧИ ПОТРІБНА ВОНА ЇМ?

Так, єППО зроблено з консультаціями фахівців ППО.

З самого початку розробка узгоджена з командуванням ОК “Південь” та старшими офіцерами Повітряних Сил ПвК “Південь”.

❓А КОЛИ БУДЕ ВЕРСІЯ ДЛЯ IOS?

Перший тест єППО для айфонів успішний. Сподіваємось iOS версія додатка скоро буде доступна всім.