Дата: 10.11.2022 08:45

Великомихайлівська районна філія Одеського обласного центру зайнятості інформує населення. Громадяни, в тому числі внутрішньо переміщені особи, за наявності знань та вмінь, досвіду роботи або певних навичок та бажання професійно здійснювати діяльність у сфері громадського харчування, та відсутності документу про професійну освіту за кваліфікацією "Кухар", мають можливість пройти підтвердження результатів неформального навчання та отримати документ державного зразка - свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації за професією "Кухар" 3-6 розряду.

Для цього потрібно:

Отримати напрвлення у Великомихайлівській районій філії Одеського обласного центру зайнятості;

паспорт;

ідентифікаційний код;

документ про освіту;

трудова книжка(при наявності);

медична довідка 086/0 та особиста медична книжка.

Комісія з підтвердження кваліфікації працюватиме з 21.11.2022р. по 25.11.2022р. за адресою: м. Одеса, вул. Іцхака Рабіна, буд. № 18а.

Розрахунок вартості оцінювання результатів неформального навчання здійснюється в індивідуальному порядку.
Всю інформацію можна отримати у фахівців Великомихайлівської районної філії ООЦЗ за телефоном (04859)2-16-56 або під час особистого звернення.