Вітаємо із Днем працівників сільського господарства!

Дата: 20.11.2022 13:45

Цебриківська селищна рада від усієї душі вітає з «Днем працівників сільського господарства» всіх наших шановних працівників сільського господарства!

Якщо хтось скаже, що сільське господарство не означає нічого - він просто не розуміє, звідки береться їжа на його столі. Одна з найдавніших і найважливіших сфер людської зайнятості на території України, вона важлива сьогодні і буде важлива завтра. Вітаємо всіх, хто має відношення до сільського господарства з їх професійним святом. Ціну своєї роботи ми бачимо на Ваших щасливих обличчях. Ви займаєтеся благородною справою, яка не кожному під силу. Ви можете осилити багато і в цьому Ваша гордість.

Дозвольте принагідно подякувати Вам за самовіддану й невтомну працю та побажати  успіхів і повного задоволення в житті і роботі, розвитку і мотивації працювати на землі в ім’я процвітання рідної України і нашого чарівного краю. Нехай Ваш шлях завжди буде легким, а цілі досяжними. Щастя, здоров'я, довголіття,любові та миру!