22 січня - особлива дата в історії України. День Соборності України.

Дата: 22.01.2023 11:34

22 січня 1918 року вперше у XX столітті українці проголосили незалежність власної держави – Української Народної Республіки. 24 серпня 1991 року відбулося її відновлення.

З нагоди Дня Соборності в.о. голови Цебриківської селищної ради Олена КОСТИК та заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяна МАТРОС взяли участь в церемонії покладання квітів до пам'ятника Кобзарю.

Урочистий Акт єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки став символом віковічного прагнення нашого народу жити у єдиній соборній незалежній державі. Вітаємо вас із цим днем! Бажаємо від щирого серця єдиного духу народу, великої сили й могутності, міцної дружби й братерської допомоги, взаємоповаги й розуміння, вірних цілей і високих прагнень, чистого і мирного неба. Здоров'я, добробуту і злагоди, успіхів у роботі! Нехай любов до рідного краю згуртовує нас задля здійснення високої мети – перемоги нашої України.