Дата: 01.02.2023 17:37

Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяни МАТРОС. Розглядалося питання про ситуацію, яка склалася зі сказу тварини(кіт) на території Цебриківської територіальної громади, а саме в с Ольгинове та вжиття відповідних заходів.

За результатами обговорення, з метою попередження виникнення та зменшення можливих наслідків надзвичайних ситуацій, комісія вирішила:

1. Взяти до відома інформацію, а саме:

- забезпечити виконання Плану заходів щодо ліквідації сказу тварин в с. Ольгинове Цебриківської територіальної громади :

- заборонити вивезення за межі карантинної зони собак, котів;
- провести роз’яснювальну роботу серед населення про небезпечність сказу для тварин та людей;
- рекомендувати населенню Цебриківської селищної ради важливість щеплень як основного заходу з профілактики сказу тварин;
- фахівцям ветеринарної медицини Цебриківської селищної ради провести щеплення собак та котів в с. Ольгинове та по всій прилеглій території громади;
- провести заключне обстеження.