Благодійний ярмарок на підтримку наших воїнів ЗСУ.

Дата: 09.02.2023 18:48

Сьогодні відбулася благодійна ярмарка присвячена збору коштів на придбання автомобіля для воїнів ЗСУ- жителів нашої громади, які зараз знаходяться в «гарячих» точках України.

В заході прийняли активну участь: працівники, учні, батьки ЗЗСО, Цебриківської гімназії, Вишневської гімназії, Саханської гімназії; працівники та активісти клубу с. Ольгинове,                  клубу с. Саханське, клубу с. Никомаврівка, Цебриківського та Вишневського Будинків Культури, працівники бібліотек, та всі небайдужі мешканці Цебриківської територіальної громади.

Різноманіття смаколиків, випічки, виробів ручної роботи були представлені всіма колективами, які дуже серйозно та з великою відповідальністю віднеслися до поставленої цілі.

Дякуємо всім за активну участь в проведені благодійної ярмарки.
Аматори Будинків культури та клубів своїми патріотичними піснями прикрасили нашу благодійну ярмарку.

ВЕЛИКА ПОДЯКА ВСІМ НЕБАЙДУЖИМ ЖИТЕЛЯМ ГРОМАДИ, ЯКІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В БЛАГОДІЙНОМУ ЗАХОДІ. ВАШОЮ ДОПОМОГОЮ МИ ПРИСКОРЮЄМО ПЕРЕМОГУ.
ЗАВДЯКИ ВСІМ ВАМ МИ  ЗІБРАЛИ 50000 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ!!!

Цього ще недостатньо для придбання автомобіля, тому збір коштів продовжується.
Всіх небайдужих жителів громади запрошуємо внести свою маленьку часточку в прискорені нашого спільного задуму.
Нехай Ваша щедрість повернеться до Вас сторицею та добром. А серце наповнюється теплом та любов’ю до нашої України.

ВИ СПРАВЖНІ УКРАЇНЦІ. МИ ВСІ РАЗОМ НЕПЕРЕМОЖНІ ТА НЕСКОРЕНІ!!! В НАШ ЧАС ДУЖЕ ВАЖЛИВО ПІДТРИМУВАТИ НАШИХ ВОЇНІВ, ЯКІ ЗАХИЩАЮТЬ НАШУ ДЕРЖАВУ! РАЗОМ МИ ЗМОЖЕМО ВСЕ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!