Участь у селекторній нараді Одеської ОВА

Дата: 21.02.2023 17:37

Начальник Роздільнянської районної військової адміністрації Сергій Приходько спільно з керівництвом районного відділу поліції, РТЦК та СП, районної ради, головами територіальних громад району, посадовими особами РВА взяли участь у селекторній нараді в режимі відеозв’язку під головуванням начальника ОВА Максима Марченка.

В ході наради начальники районних військових адміністрацій доповіли про стан справ у районах.

Також на розгляд були винесені наступні питання:

– про виконання завдань щодо якісного проведення мобілізації на території Одеської області;

– про роботу центрів надання адміністративних послуг щодо прийому заяв для вступу громадян до бригад «Гвардія наступу» та проведення інформаційної кампанії щодо вступу;

– про стан роботи щодо укріплення та посилення захисту об’єктів критичної інфраструктури області в умовах воєнного стану;

– про хід виконання програми уряду для населення по обміну ламп розжарювання на світлодіодні лампи та інші нагальні питання.

За підсумками звітів начальник ОДА Максим Марченко надав доручення головам районних державних адміністрації та головам органів місцевого самоврядування:

– активізувати інформаційно – роз’яснювальну роботу з рекрутінгової компанії «Гвардія наступу».

– забезпечити необхідними обладнанням сплячі «Пункти незламності».