Дільничий офіцер капітан поліції Скляренко Андрій Васильович, старший – лейтенант поліції Дрогаш Денис Васильович довели інформацію представникам Цебриківської ТГ щодо набору до «Об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України» - «Лють».

Дата: 06.03.2023 14:06

Фото без описуФото без описуФото без опису

Дільничий офіцер капітан поліції Скляренко Андрій Васильович, старший – лейтенант поліції Дрогаш Денис Васильович довели інформацію представникам Цебриківської територіальної громади щодо набору до «Об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України» - «Лють».

Учасники отримали детальну інформацію щодо умов та особливостей проходження служби, вимог до кандидатів, переліку документів та умов проходження відбору кандидатів на відповідну службу.

Вся інформація щодо набору знаходиться на інформаційному стенді в приміщенні Цебриківської селищної ради.

За більш детальною інформацією звертайтесь до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських ГУНП в Одеській області. За тел. 098-182-04-80, 050-333-80-91, а також до сектору кадрового забезпечення відділення поліція №1 Роздільнянського РВП ГУНП в Одеській області.

Жанна Німеровська, провідний спеціаліст сектору кадрового забезпечення Роздільнянського РВП ГУНП в Одеській області.