Оголошено відбір на проєкт “Професійний розвиток ветеранів для роботи на посадах державної служби та служби в ОМС”

Дата: 07.03.2023 13:11

Відкрито реєстрацію для участі у безкоштовній сертифікатній програмі навчання ветеранів та ветеранок, як планують реалізувати себе на посадах державної служби та служби в органах місцевого самоврядування.

Мета сертифікатної програми – сприяти професійному розвитку ветеранів та ветеранок, які:

● перебувають на посадах державної служби чи служби в ОМС менше 1 року станом на дату проведення конкурсного відбору слухачів та мають намір продовжувати працювати на цих посадах у найближчому майбутньому;

● які не мають досвіду роботи в сфері державної служби та/або служби в ОМС, але мають намір працевлаштування на таких посадах в найближчому майбутньому.

✅Обсяг сертифікованої програми – 6 кредитів ЄКТС.

✅Тривалість програми – 12 тижнів.

✅Графік занять – 3 дні на тиждень, 2 пари на день.

✅Тривалість 1 заняття – 1 год 20 хв

✅Форма навчання – дистанційна.

👨‍💻Дистанційні заняття відбуваються у синхронному режимі на платформі ZOOM, а також в асинхронному режимі з використанням платформи DistEdu.

🧑‍💻Слухачі також виконують самостійну роботу з використанням матеріалів, що розміщені на платформі DistEdu.

🗂 Етапи конкурсного відбору на навчання:

• подання заповнених форм та мотиваційних листів – до 10.03.2023р.,

• оголошення результатів конкурсного відбору – 20.03.2023р.

• початок навчання – 27.03.2023р.

Очікувані результати навчання:

✔️Після проходження навчання Ви отримаєте комплекс знань та зможете розвинути відповідні уміння, які допоможуть професійно зростати та успішно працевлаштуватися на державній службі чи службі в ОМС.

🎯Зокрема – розвинути професійні компетентності необхідні для:

● виконання професійної діяльності (розроблення та забезпечення впровадження політик,

надання послуг, проектний менеджмент, стратегічне управління тощо),

● роботи з людьми (взаємодія з громадськістю, управління персоналом, управління змінами,

командна робота, лідерство тощо),

● самоменеджменту (управління часом, стресостійкість, доброчесність, ефективна комунікація

тощо).

👥️️ Вимоги до кандидатів:

● вища освіта (магістр, бакалавр чи молодший бакалавр);

● загальний стаж роботи — не менше 2х років або досвід роботи на посадах державної служби/ на посадах в органах місцевого самоврядування – до одного року (вступ без проходження конкурсу);

● вільне володіння державною мовою;

● користувач ПК: Word, Excel, ел. пошта, месенджери;

● доброчесність, сумлінність;

● свідоме прагнення змін та чітке розуміння мети вступу на державну службу або службу в органах місцевого самоврядування.

📄 Форма для заповнення: https://goo.su/QqD3fy

🇺🇦🤝🇺🇲 Проєкт “Професійний розвиток ветеранів для роботи на посадах державної служби та служби в ОМС” реалізується ГО “Школа врядування” на базі Києво-Могилянської школи врядування імені Андрія Мелешевича Національного університету «Києво-Могилянська академія» .

Це стало можливим завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX, за підтримки Державного департаменту США.