З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ!

Дата: 14.03.2023 08:46

Щороку 14 березня в Україні відзначають молоде, але дуже важливе свято – День українського добровольця. На офіційному рівні його запровадили 17 січня 2017 року. І ця дата вибрана неспроста — саме у цей день у 2014-му в Нові Петрівці для бойової підготовки прибули перші добровольці Майдану.

Хоч це свято і є досить молодим, явище, якому воно присвячене, з давніх-давен притаманне українському народові. Українці ніколи не були байдужими до свого сьогодення та майбутнього, до долі своїх сімей, друзів та земляків.

Щиро вітаємо Вас зі святом відваги, мужності, доблесті і честі. У день добровольців України від щирого серця бажаємо Вам сили і твердості духу, енергії та оптимізму, добробуту та надійного тилу в родині. Наснаги творити історію України й бути тим, хто принесе нашу Велику Перемогу над ворогом! Нехай щодня Вас супроводжує удача та Боже благословення. Залишайтеся такими же відважними, мудрими, сильними і небайдужими. Дякуємо за все, що Ви робите!