Робоча нарада з головами територіальних громад

Дата: 17.03.2023 15:12

Відбулась робоча нарада з головами територіальних громад під головуванням начальника Роздільнянської районної військової адміністрації Сергія ПРИХОДЬКА, за участю генерального директора АТ «ДТЕК «Одеські електромережі» Дмитра ГРИГОР’ЄВА та представників АТ «ДТЕК «Одеські електромережі».

Про стан енергозабезпечення в Роздільнянському районі Одеської області  учасників наради інформували генеральний директор АТ «ДТЕК «Одеські електромережі» Дмитро ГРИГОР’ЄВ та начальник центру обслуговування клієнтів АТ «ДТЕК «Одеські електромережі» Анастасія НАУГОЛЬНИКОВА.

Дмитро Григор’єв надав інформацію щодо поточної ситуації з енергозабезпеченням, нагальних питань взаємодії, поточну ситуацію з відновлювальними роботами, усунення аварійних ситуацій, можливість залучення комунальних ремонтних бригад в громадах, тощо.

Під час обговорення, був визначений більш ефективний формат комунікації та координації громад району із «ДТЕК Одеські електромережі» задля оперативного вирішення проблемних питань.

Голови територіальних громад мали змогу поставити актуальні питання АТ «ДТЕК «Одеські електромережі»,  що турбують мешканців громад.

Також на нараді виступив начальник Роздільнянського РТЦК та СП  Олексій ПАНОВ, який звернувся  до присутніх, щодо активізації роз’яснювальної  роботи  серед чоловіків з виконання  вимог чинного законодавства з проведення мобілізаційних заходів