ГРАНТИ  ДЛЯ  БІЗНЕСУ

Дата: 06.04.2023 10:10

ГРАНТИ  ДЛЯ  БІЗНЕСУ

6 квітня 2023  року запрошуємо представників бізнесу на 12-тий інформаційно-діалоговий майданчик "Допомога бізнесу в умовах війни: релокація та відновлення".

Юлія Жовтяк - директорка Державної служби зайнятості розповість, як подати заявку на державний грант:  “Від самого початку роботи мікрогрантової програми "єРобота" було очевидно, що в Україні існує значна кількість людей, які хочуть розвивати власний бізнес або створити новий. Головним фактором є їхня готовність працювати, розвиватися, платити заробітну плату та сплачувати податки, що допомагає підтримувати економіку країни. Однак, ми помічаємо, що деяким людям не вистачає інформації, покрокових інструкцій та консультацій. Тому служба зайнятості завжди готова надати допомогу, щоб забезпечити максимальний результат”.

Початок заходу о 16 годині. Для участі пройдіть, будь ласка, реєстрацію - https://cutt.ly/n4N42Bk. Усі зареєстровані учасники отримають посилання на захід. Захід відбудеться за сприяння Проєкту USAID "Економічна підтримка України" та Команди Офісу підтримки реформ Мінекономіки України