ДО РІЧНИЦІ БОЇВ ЗА ПІВНІЧ КРАЇНИ #МІСТАГЕРОЇВ

Дата: 06.04.2023 13:49

ДО РІЧНИЦІ БОЇВ ЗА ПІВНІЧ КРАЇНИ #МІСТАГЕРОЇВ

Возможно, это изображение 2 человека, на открытом воздухе и текстВозможно, это изображение 6 человек, люди стоят и на открытом воздухеВозможно, это изображение 1 человек, на открытом воздухе и текстВозможно, это изображение 9 человек, люди стоят и на открытом воздухеВозможно, это изображение 5 человек, люди стоят и текст

Минув рік, як українці показали самі собі і всьому світу, що Україна може і буде перемагати. Саме навесні 2022 року почалося звільнення наших північних територій. Єдність українців забезпечила успіх захисту держави з перших годин. Наші міста стали містами Героїв — містами конкретних людей, які проявили сміливість, допомагали вистояти одне одному і державі.

Говорячи про звільнення півночі, не забуваємо про те, що оборона України тривала на багатьох напрямках. Героїчна оборона на Харківщині і на Донбасі, на півдні, на землі і на морі, дала можливість Силам оборони і безпеки України діяти на півночі. Битви на півночі та звільнення північних регіонів – це частина загальної оборонної операції України, і героїзм та стійкість кожного нашого воїна стали частиною оборонного успіху України навесні 2022 року на півночі.

Ми пам’ятатимемо про міста, в яких народжувалася наша сміливість.

Ми завжди пам’ятатимемо подвиги та мужність наших героїв!