ПРОЕКТ ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ІНІЦІАТИВИ #ОДЕСА_ДОБРА

Дата: 18.04.2023 13:39

Війна – це катастрофічна подія, яка негативно впливає на всі аспекти життя населення. Крім фізичних руйнувань, війна спричиняє серйозні психологічні травми, такі як тривога, депресія, посттравматичний стресовий синдром (ПТСС), що призводить до серйозних наслідків для здоров’я населення.

Тому громадська організація “Роблю Одесу Здоровою” спільно з реабілітаційним центром “Антинаркотик” здійснюють проект #Одеса_Добра, метою якого є безкоштовна психо-соціальна допомога для:

• внутрішньо переміщених осіб;

• біженцям з тимчасово окупованих територій;

• військовим які зіткнулися з посттравматичним стресовим розладом;

• залежним людям від хімічних речовин та азартних ігор, їх сім’ям та близьким;

• іншим людям які потрапили у складні життєві обставини.

Надання психо-соціальної підтримки – важлива складова в управлінні наслідками війни. Наша програма включає заходи, призначені для надання допомоги людям, які зазнали стресу, допомоги з переживання втрат, підвищення рівня резильєнтності, покращення якості життя та підтримки загального психологічного благополуччя. Одеса залишається добрим та тихим містом. Саме сюди перебирається безліч українців, які змушені втекти від наслідків війни. Через це в Одесі необхідно мати можливість надавати своєчасну психологічну допомогу та підтримку населенню.

Психо-соціальну допомогу надають психологи та психотерапевти нашої організації, та наші партнери, які з нами співпрацюють. Наша команда надає безкоштовні послуги консультування та підтримки у різних форматах, включаючи групові та індивідуальні сеанси, а також тренінги з управління стресом та емоційної підтримки.

Команда психологів-волонтерів це:

• Воробьйов Олексій – магістр психології, психотерапевт, керівник ГО “Роблю Одесу Здоровою”.

• Воронкін Олександр – магістр психології, психолог/психотерапевт, медіаексперт, тренер з розвитку критичного мислення.

• Лисенко Ганна – медичний консультант

• Голуб Сергій – психолог, тренер особистісного зростання, арт-терапевт.

• Деменський Дмитро – тренер-консультант, адиктолог.

• Дєєв Євгеній – практикуючий психолог-консультант.

• Мітін Олександр – тренер-консультант.

• Ковтун Олександр – тренер-консультант.

Наша команда працює безкоштовно та з повагою до кожної людини, яка звертається до нас. Ми віримо, що психологічна підтримка повинна бути доступною для кожного, незалежно від його фінансового стану.

Наш проект – це ініціатива, яка не була б можливою без допомоги волонтерів. До нашого проєкту можуть приєднуватися волонтери які бажають допомогти людям, та не залишатися осторонь!

Звертатися за телефоном:
📞+38 (068) 525-51-03