Ігор Клименко: "Від кожного військового залежить успішність операції на тому чи іншому напрямку".

Дата: 03.05.2023 16:57

Про це Міністр внутрішніх справ України заявив під час інтерв’ю виданню «Інтерфакс-Україна», відповідаючи на питання щодо підготовки бійців штурмових бригад «Гвардії наступу».

Глава відомства розповів, що вісім бригад вже повністю сформовані. Нещодавно «Гвардія наступу» поповнилася ще однією бригадою – «Хартією»:

«Ми доозброюємо бригади, які вже сформовані, вони пройдуть відповідне навчання – це 2-3 тижні, і паралельно приступаємо до формування додаткових підрозділів. Завдання кожної з цих бригад – проведення відповідних наступальних штурмових дій разом з Силами оборони під час військових операцій».

Матеріал опубліковано за інформацією Міністерства внутрішніх справ України

Подати заявку про вступ до «Гвардії наступу» можна на сайті http://storm.mvs.gov.ua/, про подробиці розкажуть у ЦНАПах Одеської області за адресами:

м. Ізмаїл, проспект Незалежності, 62

м.Одеса, вул. Ак. Корольова, 9.

Деталі за номером: 080 010 00 20.